Kofeina jako główny składnik spalaczy tłuszczu

Kofeina jest jednym z głównych składników tabletek na odchudzanie. Jej pozytywny wpływ na organizm człowieka jest od wielu potwierdzony dziesiątkami badań laboratoryjnych. Występowanie tego składniku naturalnie w naturze dodatkowo znacznie zwiększa jego popularność.

Jak działa kofeina w spalaczach tłuszczu?

Kofeina jest bezpiecznym i sprawdzonym środkiem odchudzającym. Szczególnie doceniane jej jej mobilizujące i pobudzające działanie, co zwiększa spalanie kalorii i utratę tkanki tłuszczowej. Efekt pobudzenia powoduje podniesienie temperatury ciała a co za tym idzie organizm sam zaczyna spalać zbędne kalorie. Śmiało można więc powiedzieć, spalacze tłuszczy z kofeiną to najlepszy środek dla wszystkich, którzy myślą o utracie wagi.

Inne substancje aktywne

Oczywiście nie wszystkie dobre spalacze tłuszczu bazują na pobudzającym działaniu kofeiny. Istnieje wiele substancji aktywnych, które zastępują ją w tabletkach na odchudzanie. Są to min:
• Zielona herbata
• Kapsaicyna
• Kwas chlorogenowy
• Efedryna

Kofeina w tabletkach czy w filiżance?

Już jedna filiżanka czarnej kawy pobudza nasz organizm oraz zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej. Jednak działanie spalaczy tłuszczu w tabletkach jest zdecydowanie szybsze i bardziej efektywne. Mimo to filiżanka kawy z pewnością nam nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie. W ciągu tygodnia czy miesiąca pozwoli nam spalić znaczną liczbę kalorii.

2 Comments Add yours

  1. Jolka napisał(a):

    Co z efedryną? Ten składnik naprawdę działa? Stosuję już 3 miesiąc i nie widzę efektów.

  2. Sonia napisał(a):

    Proponuję ciasto a poźniej kawę. Wyjdziemy na 0 i na pewno nie przytyjemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *